Články - 15.06.2021 20:04

Ronaldo sponzora nepotešil. Pite radšej vodu, odkázal

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/youtube

Utorok priniesol turnajovú premiéru portugalskej reprezentácie na tohtoročných majstrovstvách Európy a ešte predtým vznikol priestor na tlačovú konferenciu za účasti trénera a kapitána tímu. Cristiano Ronaldo sa počas nej postaral o jeden úsmevný moment, ktorým však dôležitého partnera šampionátu vôbec nepotešil. Zástancu zdravého životného štýlu a dbania o dobrú výživu nahnevalo, že ho na stole čakali dve fľašku kolového nápoja. Svoju nespokojnosť dal najprv poznať na svojej mimike, potom ich odpratal zo svojho dosahu a zodpovedným poslal aj niekoľko kritických slov.

Aby mal vo svojich 36 rokoch takúto postavu, rozhodne si žiadne sladené nápoje cucať nesmie dovoliť. V Budapešti však na tento jeho postoj nebrali ohľad a bol to jediný nápoj, ktorý mal portugalský tím v prítomnosti novinárov pripravený. Už pri svojom príchode hviezda Juventusu na fľašky škaredo pozrela, potom im venovala nahnevanú pozornosť aj po usadení a odsunula ich po svojej ľavej strane. Spod stola následne vytiahol fľašu s priezračnou tekutinou a smerom k novinárom rázne zvolal: "Vodu!" Krátke video sa sociálnymi sieťami šíri viac ako samotné portugalské vyhlásenia. Tí boli proti Maďarsku jasným favoritom a nič iné ako trojbodový štart si nepripúšťali.

Portugalčania sa tešili na sľúbenú divácku kulisu, keďže Maďarsko je jedinou krajinou, ktorá neobmedzila počet priaznivcov na tribúnach. "Je to skvelé. Kiež by každý jeden štadión mohol byť plný. Žiaľ, my nie sme tými, kto o tom rozhoduje. O Covide nehovoríme, pretože sme z toho unavení. Je to smutná situácia, ale my ostávame koncentrovaní a zameraní na našu hru," povedala okrem iného najväčšia hviezda tímu. Fanúšikovia sa však viac bavia na pripomínaní Ronaldových vyjadrení, podľa ktorých mu vadí, pokiaľ jeho syn dostane chuť na hranolky a zapíja ich Colou.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora