Články - 17.07.2019 08:06

Rozchod s Pamelou a koniec sna o pôsobení v MLS

Zdroj: huste.tv/Instagram

Americký sen francúzskeho futbalistu Adila Ramiho dostal zásadnú trhlinu. Obranca Marseille sa v zostave počas uplynulej sezóny objavoval pomerne nepravidelne a keďže v osobnom živote tvoril pár s herečkou Pamelou Andersonovou, netajil sa vôľou prestúpiť do Ameriky. Konkrétne malo ísť o Los Angeles Galaxy, s ktorého majiteľom má bývalá hollwoodska hviezda veľmi dobrý vzťah a podpísaniu kontraktu by výrazne pomohla. Teraz však bude v jej záujme skôr to, aby sa rodák z Bastie do LA nedostal.

Prominentný pár totiž ohlásil rozchod potom, čo mal Rami svoju 52-ročnú priateľku podviesť. Verejne ho nazvala "monštrom" a už s ním nechce mať nič spoločné. Ich vzťah pritom trval dva roky, započal v čase, keď prestupoval zo Sevilly do Francúzska a reprezentačnému tímu pomohol vybojovať si očakávanú účasť na majstrovstvách sveta v Rusku. Tie nakoniec aj Francúzi vyhrali. Vážny dopad to môže mať aj na kariéru bývalého hráča Valencie, Sevilly, Lille či AC Milána. Pre "osobné dôvody" momentálne s Marseille netrénuje a zmeškal úvod letnej prípravy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený The Pamela Anderson Foundation (@pamelaanderson),

Pamela si medzitým dáva záležať na tom, aby o rozchode s futbalistom verejnosť informovala dostatočne detailne a prostredníctvom instagramového profilu zverejnila rozsiahly príspevok o tom, ako dva roky žila v klamstve, uverila tomu, že ide o skutočnú lásku, no jej partner pritom viedol dvojitý život. V rozhovoroch s ňou pritom mal vysmievať svojich spoluhráčov, ktorí mali manželky, no okrem nich aj ďalšie ženy v luxusných apartmánoch po meste. Zároveň si hodlá najať ochranku, pretože Rami má údajne povesť človeka, ktorý sa občas dostáva do konfliktných situácií a ohrozuje ľudí.