Články - 14.08.2019 14:10

Ronaldo a Neymar sa stretli v ringu

Zdroj: huste.tv/youtube

Keď môže vyzvať Justin Bieber na zápas Toma Cruisa, do ringu sa môže dostať prakticky ktokoľvek s kýmkoľvek. Ocitli sa v ňom aj dve superhviezdy súčasného futbalu, hoci na zápas nedošlo. Reč je o Cristianovi Ronaldovi a Neymarovi, ktorí sa stretli pri nakrúcaní reklamného materiálu pre portugalského telefónneho operátora s dosahom aj do Brazílie. Video má už pár mesiacov a oboch aktérov marketéri oslovili ešte počas letnej dovolenky. Na verejnosť sa však dostalo len teraz a vzbudilo pomerne veľkú pozornosť.

Pre oboch futbalistov šlo pritom o žiadúcu trochu pozitívnej pozornosti potom, čo v nedávnej dobe čelili obvineniam zo znásilnenia. Táto reklama má viaceré verzie a okrem pobytu v ringu sa objavia aj pri stolnotenisovom stole. Plnia pritom priania ľudí z ulice, ktorí opisujú, ako by si ich zápas predstavovali. Telefonická spoločnosť sa pritom vo futbalovom prostredí pohybuje dlhší čas, je sponzorom Portugalskej futbalovej federácie a podporovala aj "veľkú trojku" domácich klubov - Benficu, Porto a Sporting.

Tento raz sa podarilo okolo svojej kampane, prezentovanej po kúskoch, vzbudiť veľký záujem. Malá časť fanúšikov skutočne verila, že by dvojica mohla obstarať exhibičný boxerský zápas, hoci vzhľadom na postavy oboch športovcov môže byť medzi nimi aj rozdiel dvoch váhových kategórií. Ďalšia skupina fanúšikov avizovala, že ich spoločné tréningy viac napovedajú dotiahnutiu Neymarovho prestupu do Realu Madrid, čo je bývalé Ronaldovo pôsobisko a sám pritom vôbec neskrýva, že sa tam v krátkej budúcnosti chce vrátiť. Pritom všetkom prebiehal hon na to, kto prvý odhalí spoločnosť, ktorá za čiastkovými videami a fotografiami skončí.

Tagy: Neymar Ronaldo