Články - 09.12.2019 13:22

Zabudol, že zmenil číslo. Hráč Monaka chcel striedať, no jeho dres vravel niečo iné

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Youtube

Futbalisti Monaka sa pri víkendovej výhre v zápase 17. kola najvyššej francúzskej súťaže dopustili aj úsmevného momentu. Hráčov Amiens zdolali po presvedčivom výkone najmä v druhom polčase 3:0, no internetom koluje hlavne situácia z 81. minúty, kedy domáci tréner Leonardo Jardim zrealizoval posledné striedanie v zápase.

Na tabuli náhradného rozhodcu totiž svietilo číslo štrnásť, ktoré donedávna na svojom drese nosil záložník Tiémoué Bakayoko. Francúzsky futbalista teda schádzal z trávnika, zatiaľčo potleskom ďakoval priaznivcom svojho tímu. Náhradný arbiter mu gestom naznačoval, že to nie je on, kto má putovať mimo hracej plochy, na čo Bakayoko reagoval nechápavým výrazom. Potom mu však došlo, že už na drese "štrnástku" nenosí.

Tú na svojom chrbte má krídelník Keita Baldé, ktorý napokon správne opustil ihrisko a bol vystriedaný Jeanom-Kevinom Augustinom. Za stavu 3:0 však všetci zúčastnení túto úsmevnú situáciu zobrali s humorom. Monako sa po nepresvedčivom začiatku sezóny šplhá tabuľkou nahor. Aktuálne sa nachádza na jedenástom mieste so ziskom 24 bodov a len štvorbodovou stratou na tretí tím tabuľky LOSC Lille.