Články - 18.03.2020 14:57

Ľudský odpad! Škrtel dostal za vlastenec odpornú správu

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/Instagram

Posledné kolo pred prerušením tureckej ligy prinieslo remízu Trabzonsporu s Basaksehirom 1:1, o ktorú sa nešťastne pričinil aj Martin Škrtel. V 62. minúte, len šesť minút po vedúcom góle, poslal loptu nešťastne do vlastnej siete a odvtedy sa už skóre nemenilo. Istanbulský celok tak prišiel o svoju päťzápasovú víťaznú šnúru v súčte všetkých súťaží, zatiaľ čo súper natiahol dlhé šesťtýždňové obdobie, v ktorom nenašiel premožiteľa.

Napriek tomu niektorí fanúšikovia Basaksehiru niesli výsledok ťažko a mimoriadne primitívnou správou si to na Instagrame odskákal aj náš bývalý reprezentačný kapitán. Tiežfanúšik v súkromnej správe futbalistu počastoval niekoľkými hanlivými pomenovaniami, napríklad ako skorumpovaný exkrement expresívnejšími slovnými prostriedkami. Zároveň mu zaželal smrť a rovnako jeho dieťaťu, ktoré má dostať koronavírus.

Správa, ktorú dostal Martin Škrtel prostredníctvom Instagramu
Zdroj: Instagram

Škrtel napriek okolnostiam zachoval chladnú hlavu a prostredníctvom "príbehu" na sociálnej sieti len túto správu zverejnil. Jej autoroti odkázal, že sa má hanbiť a rovnako aj rodičia pri pohľade na to, koho vychovali.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora