Články - 15.05.2020 21:07

Hviezda LA Galaxy nedopatrením ukázala polonahú milenku

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/Instagram

Bulvárne médiá svojím najnovším počinom zaujal mexický futbalista Jonathan dos Santos, ktorý si krátil dlhé chvíle bez futbalu v posteli s modelkou Amandou Trivizasovou. V tom zásadný problém nie je, šlo o jeho súkromnú vec, až kým si tieto momenty nezačala naživo streamovať na svojom Instagrame. Prezentácia pikantných momentiek bola z jeho profilu zmazaná prakticky ihneď po zverejnení, no medzitým sa už prostredníctvom screenshotov dostala do rúk viacerých jeho followerov.

Po snímkach odhalenej americkej modelky s gréckymi koreňmi sa len tak zaprášilo a rýchlo sa objavili na viacerých weboch so športovým aj bulvárnym zameraním. Instagramovú hviezdičku s takmer 820 tisíckami fanúšikov to mimoriadne nerozhodilo a ďalej svojich fanúšikov kŕmi fotografiami, na ktorých hrdo vystavuje svoje prednosti. Akoby nič sa tvári aj 30-ročný záložník z tímu Los Angeles Galaxy, ktorý odvtedy akurát poprial všetko najlepšie k narodeninám svojmu bratovi Giovanimu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa AMANDA TRIVIZAS (@amandatrivizas),

Nejde o prvý štipľavý prehrešok, ktorého sa Dos Santosovci dopustili. V júni 2018 sa o nich veľa popísalo, keď vo svojom luxusnom dome zorganizovali exkluzívnu party, ktorá trvala viac ako deň a zúčastnili sa jej viacerí spoluhráči či reprezentanti z mexického národného tímu. Súčasťou akcie bolo aj tridsať VIP spoločníčok z eskortnej služby a takto "odreagovaní" sa futbalisti následne vydali na MS do Ruska.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora