Články - 18.09.2020 09:19

Miňo Stoch sa škodoradostne vysmieva Slovanu

Zdroj: instagram

Fanúšikovia bratislavského Slovanu sú v šoku. Ich klub nielenže vypadol vo fínskom Kuopiu z predkola Európskej ligy, ale hráči podali taký hanebný výkon, ktorý pripomenul vlaňajšiu Sutjesku Nikšič. 

Škodoradosť je najväčšia radosť…A tú na sociálnych sieťach prejavovali neprajníci slovenského majstra vo veľkom. Zväčša anonymné profily bezostyšne urážajú Slovan, no bývalý slovenský reprezentant Miroslav Stoch sa s tým vôbec nepáral a neodpustil si TENTO odkaz. 

„Karma je zdarma. To máte za to, ako ste mi nadávali a vysmievali sa pred rokom. Cirkus Slovan,“ napísal nitriansky rodák a priateľ Vladimíra Weissa mladšieho. Dal tým určite najavo aj to, že ako hráč momentálne bez klubu, neklope na dvere Tehelného poľa.

Naša fotografia s Miroslavom Stochom v zábere s menovkou Slavie Praha je len ilustračná, Stoch sa po augustovom odchode z PAOK Solún snažil so Slaviou opäť dohodnúť na návrate, avšak k dohode doposiaľ neprišlo. Futbalista, ktorý hral v minulosti aj za FC Chelsea alebo holandský tím Twente Enschede, v úvode augusta potvrdil, že sa sa nakazil koronavírusom. Informoval však, že nemal symptómy ochorenia COVID-19.

Zdroj: @minostoch99