Články - 05.11.2020 15:53

Nevšedný zážitok futbalistov PSG. Desiati sa zasekli vo výťahu

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/youtube

Celkom kuriózny zážitok, okrem prehry 1:2, si z Lipska vezú futbalisti francúzskeho futbalového klubu PSG. Desať z nich sa zaseklo v hotelovom výťahu a trvalo približne päťdesiat minút, kým ich dokázali vyslobodiť. Krátkou story na Instagrame to prezradil Layvin Kurzawa a súdiac z jeho nálady, všetko prebehlo bez väčších problémov či prejavov klaustrofóbie niektorého z členov zostavy.

Medzi zaseknutými boli aj opory ako Marquinhos, Colin Dagba, Idrissa Gueye, Moise Kean a Angel Di Maria. Poslednému menovanému sa napriek tomu nepáčilo, ako dlho hasičom celá operácia trvala a sarkasticky poznamenal, že ak by s nimi "visel" aj Neymar či Mbappé, určite by to trvalo maximálne polovičný čas.

Dobrá nálada však po záverečnom hvizde mužstvo Thomasa Tuchela opustila. Prehra 1:2 na pôde RB Lipsko znamenala, že sa parížsky klub zosunul na priebežné nepostupové tretie miesto. Už v najbližšom zápase však môže Nemcom prehru oplatiť a vrátiť sa na pozície, ktoré sa od minulosezónneho finalistu Champions League očakávali.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora