Články - 01.01.2021 14:17

Obrancu Galatasarayu zranil delobuch. Môže mať následky na zraku

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/Twitter

Príchod nového roka sa snažil osláviť vo veľkom štýle, no škaredo na to doplatil. Futbalový obranca Omar Elabdellaoui, nastupujúci za Galatasaray Istanbul, sa zranil delobuchom, ktorý mu explodoval a popálil ho na tvári. Poranil mu dokonca oko a následne musel byť hospitalizovaný. Prvotné informácie neboli vôbec dobré a hovorí sa dokonca o trvalých následkoch, ktorými môže byť postihnutý jeho zrak.

Dvadsaťdeväťročný Nór prestúpil do Turecka len počas uplynulého leta a v minulosti nastupoval za Olympiacos, Feyenoord či Hull City. Novoročné oslavy trávil doma, no mali veľmi nepríjemný záver. O incidente informoval cez sociálne siete jeho aktuálny zamestnávateľ. Pravý obranca je stabilným členom základnej zostavy a vynechal len tri kolá, kedy bol v izolácii pre koronavírus.

"Zranenie oka nášho hráča bude upresnené po rozšírených vyšetreniach. Budeme poskytovať maximum informácií o stave nášho hráča v ohrození života," píšu Istanbulčania. V nemocnici by ho mal navštíviť viceprezident klubu, kouč Fatih Terim aj kapitán tímu Arda Turan.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora