Články - 19.01.2021 10:09

Podvodník z Česka pýtal dres pre syna bez nôh, potom ho predával

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/Twitter

Od futbalistov si pýta originálny dres, ktorý potom za slušné peniaze predáva na internete. Niekoľko českých športovcov upozornilo na chlapíka, vystupujúceho pod menom Vlastimil H., ktorý si našiel veľmi nemorálny spôsob zarábania peňazí. Na samotnom rukou napísanom liste, ktorý si v schránke našiel aj obranca Denis Granečný, nie je nič zlé. Problémom však je, že sa v ňom odvoláva na svojho syna, ktorý mal pred rokmi prísť o obe nohy.

"Je vašim veľkým fanúšikom, sleduje pozorne celú vašu kariéru a má vás rád. Bol by to preňho ten najlepší darček v jeho neľahkom živote," píše autor v liste hneď niekoľkým futbalistom. Syna pritom zrejme vôbec nemá a získaný dres sa ihneď objavil na internetovom bazáre. Na sociálnych sieťach sa rozvírili diskusie a viacerí priznali skúsenosť s týmto mužom.

Voči autorovi listu sa ihneď spustila internetová vlna nenávisti a virtuálnu schránku mu plnili nadávky či dokonca vyhrážky. Správou na príspevok reagoval samotný podvodník, ktorý údajne niekoľko dní zo strachu a výčitiek svedomia nespí a žiadal o zverejnenie jeho ospravedlnenia. To sa na svetlo dostalo celkom zaujímavou cestou - cez správu Granečného mame do následného tweetu fanúšika, ktorý o celej záležitosti informoval.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora