Trenčín zdolal Slovan, padali krásne góly

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: huste/sita

AS Trenčín
3:2
(2:1)
ŠK Slovan Bratislava
Góly: 14. Antonio Mance, 31. Beridze, 89. Nwofor - 30. Kubík, 65. Soumah, ŽK: 6. Paur, 71. Kleščík, 90.+ Beridze - 6. De Kamps, 21. Rundič, 90. Sekulič, 90.+ Priskin, rozhodovali: Očenáš - Vorel, Jenčura, 2518 divákov

AS Trenčín:

Šemrinec - R. Klooster, Kleščík, Lawrence, Skovajsa - Zubairu - Paur (74. Šulek), Ubbink (58. Halgoš) - Janga, Antonio Mance (74. Nwofor), Beridze

ŠK Slovan Bratislava:

Greif - B. Sekulič, Saláta, Rundič, Kubík (84. Ligeon) - De Kamps (60. Kóňa), Savičevič - De Sa (60. Pinte), Soumah, Priskin - Čavrič

Futbalisti AS Trenčín zvíťazili nad hráčmi Slovana Bratislava 3:2 v piatkovom stretnutí 32. kola slovenskej Fortuna ligy 2016/2017. Skóre duelu otvoril v 14. minúte domáci Antonio Mance. Na 1:1 neskôr vyrovnal bývalý hráč domácich František Kubík, nerozhodný stav však nevydržal ani minútu. V 31. min upravil stav stretnutia na 2:1 z pohľadu Trenčanov Giorgi Beridze. Belasí dokázali vyrovnať aj po druhý raz zásluhou Seydoubu Soumaha, avšak na gól Ucheho Nwofora z 89. minúty už nedokázali odpovedať. Trenčín je jedno kolo pred koncom aktuálnej sezóny Fortuna ligy na piatom mieste a stále živí nádej na priečku zaručujúcu miestenku do kvalifikácie Európskej ligy, Slovan napriek prehre zostáva druhý.

Napíšte nám: info@huste.tv