1:4
(1:1)
MŠK Žilina
MŠK Žilina
Góly: 10. Válovčan - 27. Cociuc, 51. Škvarka, 53. Špalek, 81. Vavro, ŽK: 8. T. Kostadinov, 71. Pintér - 35. Špalek, rozhodovali: Marhefka - T. Somoláni, Barenčík

FC ViOn Zlaté Moravce:

P. Kováč - T. Kostadinov, Pintér, Kapor, Chren - Pastva, Mateus de Oliveira Silva - Orávik, Bariš, Ewerton Paixao Da Silva (58. Pato) - Válovčan (82. Gešnábel)

MŠK Žilina:

Volešák - Vallo, Vavro, Kaša (28. Hancko), Mazáň - Cociuc, Iván Santiago Díaz, Škvarka (74. Káčer) - Špalek, Šejdajev (61. Otubanjo), Hlohovský

Futbalisti FC ViOn Zlaté Moravce zápas 32. kola slovenskej Fortuna ligy  s MŠK Žilina gólom Matúša Válovčana, avšak z triumfu sa i tak tešili hostia. Do prestávky stihol vyrovnať Eugeniu Cociuc. Obrat lídra ligovej tabuľky dokonali dva zásahy v rozmedzí dvoch minút, presadili sa Michal Škvarka a Nikolas Špalek. V 81. min pečatil na konečných 4:1 z pohľadu hostí Denis Vavro. Žilina má ako už istý majster na prvom mieste náskok šestnástich bodov na druhý Slovan Bratislava, Zlaté Moravce figurujú na desiatom mieste.

Napíšte nám: info@huste.tv