Trnava naďalej stopercentná. Doma si poradila s Trenčínom

Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

2:1
(1:1)
AS Trenčín
AS Trenčín
Góly: 31. a 54. Godál (prvý z pok. kopu) - 23. El Mahdioui, ŽK: 57. Čanturišvili - 47. Klooster, 62. M.Šulek, 68. Kleščík, ČK: 84. M. Šulek, 87. Klooster (obaja Trenčín) obaja po druhej ŽK, rozhodovali: I. Kružliak - Mókoš, Lieskovský, 3890 divákov

FC Spartak Trnava:

Vantruba - A. Kadlec, Martin Tóth, Godál, Čonka - Greššák, Pehlivan - Jirka (90.+ Janso), Š. Pekár (66. L. Mihálik), Čanturišvili (79. M. Oravec) - Egho

AS Trenčín:

A. Chovan - Klooster, M. Šulek, Kleščík, Skovajsa - Paur, El Mahdioui, Zubairu (46. Beridze) - H. Gong (46. Ubbink), Janga, Kvocera (71. Mance)

Futbalisti FC Spartak Trnava na vlastnom ihrisku zdolali hráčov AS Trenčín 2:1 v sobotňajšom stretnutí 3. kola slovenskej Fortuna ligy. Úvodný gól zápasu strelili hostia, keď po rohovom kope využil zaváhanie domáceho brankára Martina Vantrubu hlavou Ashraf El Mahdioui. Trnava dokázala vyrovnať ešte pred prestávkou - pokutový kop premenil obranca Boris Godál po ruke Petra Kleščíka. Ten sa stal napokon hrdinom duelu, keď v druhom polčase zužitkoval presnú prihrávku Erika Jirku a rozhodol o treťom tohtosezónnom ligovom triumfe Spartaka. V závere zápasu oslabili hostí Martin Šulek a vzápätí aj Rodney Klooster, ktorí po druhých žltých inkasovali červené karty. Na konečný výsledok to však už nemalo žiaden vplyv.

Zverenci Nestora El Maestra vstúpili do nového ročníka FL v dobrej forme, triumfovali vo všetkých troch doterajších stretnutiach a s 9 bodmi vedú priebežnú ligovú tabuľku. Trenčín prehral druhýkrát po sebe, na svojom konte má tri body za jedno víťazstvo.

Napíšte nám: info@huste.tv