Prvé body majstra zo Žiliny. Senica inkasovala pod Dubňom sedmičku

Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

7:1
(4:0)
FK Senica
FK Senica
Góly: 20. Mráz, 29. Káčer, 34. Hancko, 36. Ranko (vlastný), 74. Mráz, 78. Škvarka, 84. Škvarka – 67. Ďuriš (z 11 m). Rozhodoval: Ziemba, ŽK: Kaša, Mazáň - Otrísal, Medvedev, Plach, Ďuriš, 2 656 divákov

MŠK Žilina:

Volešák – Vallo (83. L. Jánošík), Kaša, Hucko, Mazáň (68. Polievka) – Káčer (79. Gerebenits), Diaz, Škvarka – Špalek, Mráz, Holúbek

FK Senica:

Plach – Medvedev, Ranko, Jarabica, Podhorin – Richtárech, Otrísal, Krč (57. Červeňák) – Martišiak, Rigo – Ďuriš.

Futbalisti majstrovského MŠK Žilina konečne zabrali v domácej najvyššej súťaži a rozdrvili hráčov FK Senica 7:1 v 4. kole Fortuna ligy.

Žilina v troch zápasoch v úvode súťažného ročníka skórovala len raz z hry, ale proti Senici súperovi uštedrila knokaut v podobe štyroch gólov za 16 minút prvého polčasu. Ich autormi boli Samuel Mráz, Miroslav Káčer a Dávid Hancko, štvrtý gól si dali hostia vlastný, keď v 35. min loptu za chrbát svojho brankára nešťastne hlavičkoval Michal Ranko. Po zmene strán síce hostia v 67. min z pokutového kopu Filipom Ďurišom skorigovali na 1:4, ale záver mala Žilina opäť gólonosný. V rozpätí 74.- 84. min dvakrát trafil Michal Škvarka a raz po šťastnom odraze lopty aj Samuel Mráz.

Žilina získala prvé tri body v novom súťažnom ročníku a z posledného miesta tabuľky preskočila práve Senicu aj Michalovce. Z výrazne negatívneho skóre 2:6 sa zverenci Adriána Guľu dostali na 9:7.

Napíšte nám: info@huste.tv