Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

MFK Ružomberok
1:1
(1:1)
FC ViOn Zlaté Moravce
Góly: 29. Daniel – 35. Gešnábel. Rozhodovali: Hrčka - Slyško, Kováč, ŽK: Kupec - Dobrotka, Urgela, Szymonowicz, ČK: 43. Dobrotka (ViOn) po 2. ŽK, 1442 divákov

MFK Ružomberok:

Krajčírik – P. Maslo, J. Maslo, Kružliak, Kupec (66. Kunca) – Qose – Daniel, D. Takáč (76. Kostadinov), Kochan, Gál-Andrezly – Haskič

FC ViOn Zlaté Moravce:

Pavol Kováč – Dobrotka, Nikolič, Karlík, Chren - Szymonowicz – Ewerton (87. Bariš), De Oliveira Silva (90.+2 Sládek), Záhumenský - Gešnábel (76. Cleber) – Urgela

Futbalisti Ružomberka na vlastnom ihrisku remizovali s hráčmi Zlatých Moraviec 1:1 v sobotňajšom stretnutí 12. kola slovenskej Fortuna ligy. Domáci sa ujali vedenia v 29. min gólom Erika Daniela, ale vzápätí vyrovnal Róbert Gešnábel. V závere prvého polčasu hostí oslabil stopér Martin Dobrotka, ktorý inkasoval druhú žltú a následne červenú kartu. Ružomberok však nedokázal využiť početnú výhodu v druhom polčase a nepripísal si štvrté domáce víťazstvo po sebe.

Napíšte nám: info@huste.tv