Ružomberok zlomil v závere Senicu. Strelil jej tri góly

Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

FK Senica
0:3
(0:0)
MFK Ružomberok
Góly: 67. Haskič, 69. Kostadinov, 75. E. Daniel, ŽK: 25. Krč, 67. Vaščák - 71. Kružliak, rozhodovali: P. Kráľovič - Bobko, Hrmo

FK Senica:

Plach - Medveděv, Podhorin, Otrísal, Richtárech (70. A. Kováč) - Sarpei, Krč (79. Smékal), Duga, Rigo. Šefčík - Vaščák (73. Romulo Silva)

MFK Ružomberok:

Krajčirík - P. Maslo, J. Maslo, Kružliak, Kunca (46. Kostadinov) - D. Takáč (46. Sapara), Qose, Pikk - E. Daniel, Haskič, Gál-Andrezly (89. Almaský)

Futbalisti FK Senica predĺžili svoju sériu prehier vo Fortuna lige na sedem stretnutí a zostávajú s dvoma bodmi bez kontaktu poslední. V sobotu nestačili doma na MFK Ružomberok, podľahli mu 0:3. O všetkom sa rozhodlo v záverečnej tretine zápasu. V priebehu ôsmich minút sa presadili Nermin Haskič, striedajúci Tihomir Kostadinov a Erik Daniel.

Napíšte nám: info@huste.tv