Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

FC Nitra
2:0
(0:0)
1. FC Tatran Prešov
Góly: 66. Balaj (z pok. kopu), 68. Ivančík, bez kariet, rozhodovali: Pavlík - Mókoš, Špivák

FC Nitra:

Hroššo - Ján Chovanec, R. Križan, Niba (45.+ Vencl), Kuník - Machovec, T. Kóňa, Kotrík (64. A. Fábry) - Steinhübel (86. R. Valenta), Ivančík, Balaj

1. FC Tatran Prešov:

A. Slančík - Miliutin, Udeh (46. Hovančík), Jacko, R. Kačala - Issa Adekunle, T. Sedlák, Dzurík (18. D. Keresteš), R. Černák (72. Streňo) - Grzegorz, P. Katona

Futbalisti FC Nitra zvíťazili nad Tatranom Prešov 2:0 v sobotňajšom stretnutí 14. kola najvyššej slovenskej súťaže Fortuna ligy 2017/2018. Oba góly padli až po prestávke, keď najprv v 66. min premenil pokutový kop Filip Balaj a o dve minúty neskôr potvrdil víťazstvo domáceho tímu Andrej Ivančík. Nitra v lige zvíťazila prvýkrát po piatich zápasoch, Prešovčania vo Fortuna Lige prehrali už siedmy zápas v rade.

Napíšte nám: info@huste.tv