Kvarteto gólov v prvom polčase. Nitra remizovala v Zlatých Moravciach

Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

2:2
(2:2)
FC Nitra
FC Nitra
Góly: 1. P. Sládek, 43. Záhumenský - 25. Balaj (z pok. kopu), 28. T. Kóňa, ŽK: 31. Kuník, 47. Kotrík, 51. Vencl (všetci Nitra), rozhodovali: I. Kružliak - T. Somoláni, Bobko

FC ViOn Zlaté Moravce:

P. Kováč - Záhumenský, Horník (46. Bariš), Dobrotka, Chren - Karlík - Ewerton Paixao da Silva, Mateus de Oliveira Silva, P. Sládek (73. Cleber Silva Nascimento), Gešnábel (90. Szymonowicz) - Ľ. Urgela

FC Nitra:

Hroššo - Kuník, R. Križan, Vencl, Ján Chovanec - Machovec, T. Kóňa - Steinhübel (60. Ngeyitala), Kotrík (60. A. Fábry), A. Ivančík (77. Charizopulos) - Balaj

utbalisti FC Nitra remizovali na pôde Zlatých Moraviec 2:2 v nedeľňajšom derby v 15. kole najvyššej slovenskej súťaže. Domáci išli do vedenia už v prvej minúte po presnom zásahu Petra Sládeka, pre ktorého to bol prvý zásah v sezóne. Nitre sa podarilo priebežne otočiť počas troch minút pred naplnením vstupnej polhodiny, keď sa presadili Filip Balaj a Tomáš Kóňa. Domáci však stihli vyrovnať ešte pred prestávkou zásluhou Timoteja Záhumenského. Druhý polčas už nepriniesol žiadny gól a tak si súperi odnášajú po bode.

Napíšte nám: info@huste.tv