Fortuna liga - 27.11.2017 19:00

Dohrávka Michaloviec s Trenčínom už zajtra na Zemplíne

Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

Odložené stretnutie 16. kola najvyššej slovenskej futbalovej súťaže Fortuna ligy MFK Zemplín Michalovce - AS Trenčín sa uskutoční v utorok 28. novembra od 16.00 h na štadióne Zemplína v Michalovciach. Informuje o tom oficiálna internetová stránka michalovského klubu. "Vstupenky, zakúpené v predpredaji (či už v pokladni alebo cez predpredaj.sk), zostávajú v platnosti aj na tento náhradný termín. Predaj vstupeniek na tento zápas sa uskutoční v deň stretnutia, a to hodinu pred výkopom v pokladniach pri štadióne, teda od 15.00 h," uvádza web Zemplínčanov.

V pôvodne stanovenom termíne 18. novembra sa zápas 16. kola Fortuna ligy Michalovce - Trenčín neuskutočnil pre nevyhovujúci terén. Hlavný rozhodca Boris Marhefka v čase plánovaného začiatku popoludňajšieho duelu o 14.00 h uznal hraciu plochu v Michalovciach za nespôsobilú na odohranie stretnutia. Na Zemplíne sa výdatné dažde odzrkadlili na stave trávnika, drenáž ihriska nedokázala pohltiť také veľké množstvo vody.


Ďakujeme za vaše názory

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.