Fortuna liga - 05.12.2017 14:15

Odložený hustý duel Nitra - Trnava odohrajú už dnes v Trenčíne

Huste Autor: Huste | Zdroj: huste.tv

Odložený duel 18. kola najvyššej slovenskej futbalovej súťaže FC Nitra - FC Spartak Trnava odohrajú v utorok 5. decembra od 17.00 h na štadióne v Trenčíne. "Zainteresované strany v priebehu pondelňajšieho dňa úspešne dotiahli všetky detaily potrebné na zorganizovanie zápasu v tomto náhradnom dejisku na Sihoti," informuje web fortunaliga.sk.

V pôvodnom termíne v nedeľu 3. decembra o 14.00 h sa spomenuté stretnutie pod Zoborom medzi domácim nováčikom Fortuna ligy 2017/2018 a trnavským lídrom tabuľky nehralo pre nespôsobilý terén. "Ihrisko v Nitre bolo čiastočne pokryté ľadom a hlavný rozhodca Patrik Hrčka krátko pred plánovaným začiatkom vyhodnotil riziko zranenia aktérov ako príliš vysoké," bola nedeľňajšia informácia na oficiálnom webe najvyššej slovenskej futbalovej súťaže.


Ďakujeme za vaše názory

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.