Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

FK Senica
1:1
(1:0)
MFK Zemplín Michalovce
Góly: 24. Medveděv - 54. S. Danko, ŽK: 29. Podhorin, 57. Vaščák, 67. Krč - 69. A. Antonov, rozhodovali: P. Hrčka - Vorel, P. Bednár, 457 divákov

FK Senica:

Plach - Medveděv, Jarabica, Podhorin, Ben Šimon - Richtárech (62. Rigo), Krč (67. Sarpei), Ranko, L. Lupták - A. Kováč (90.+ Smékal) - Vaščák

MFK Zemplín Michalovce:

Bieszczad - M. Bednár, Kavka, J. Carrillo (46. A. Antonov) - Grič - Koscelník, Turík, S. Danko, M. Šimčák (20. P. Kolesár) - Regáli (90.+ Begala) - Sulley

FK Senica doma remizoval s MFK Zemplín Michalovce 1:1 v sobotňajšom stretnutí 19. kola najvyššej slovenskej futbalovej súťaže Fortuna ligy. Záhorákov poslal do vedenia v prvom polčase Jurij Medveděv. Seničania však svoj náskok neudržali a v druhom polčase v 54. min zaistil bod pre hostí Stanislav Danko. Zemplínčania si pripísali tretiu remízu v rade, Senica bude zimovať na poslednom mieste v ligovej tabuľke.