Silná päťminútovka Dunajskej Stredy rozhodla o víťazstve na Záhorí

FK Senica
0:2
(0:0)
DAC Dunajská Streda
Góly: 66. Kalmár, 70. Pačinda, ŽK: 19. Ranko, 36. Sarpei, 75. L. Lupták - 39. Kalmár, 49. Koštrna, 73. Pačinda, ČK: 78. Pačinda (DAC) po 2. ŽK, rozhodovali: K. Horváth - Tomčík, Vorel

FK Senica:

Holec - Práznovský, Podhorin, Ranko - Sarpei (85. Šefčík), L. Lupták (83. J. Herrera), Zezinho, Brašeň - Chacón, Vaščák, Celis (65. Ďungel).

DAC Dunajská Streda:

Macej - Koštrna, Šatka, Huk, Záhumenský - Pambou, M. Ljubičič, Kalmár (83. Herc), E. Davis (62. M. Divkovič) - R. Černák (86. M. Živkovič), Pačinda.

Futbalisti Dunajskej Stredy, ktorí ukončili jesennú časť Fortuna ligy 2017/18 štyrmi remízami, zahájili jarnú časť víťazstvom 2:0 nad hráčmi Senice. Na trávniku posledného tímu súťaže sa gólovo presadili až po prestávke. V 66. minúte skóroval strelou z diaľky Zsolt Kalmár, o štyri minúty neskôr pridal druhý zásah Erik Pačinda.