1. FC Tatran Prešov
0:2
(0:2)
FK Železiarne Podbrezová
Góly: 18. D. Leško, 27. Wiezik, ŽK: 5. Dzurík, 37. D. Keresteš, 47. Petko, 74. Streňo, 80. Gatarič - 35. Bilič, 36. A. Baéz, 41. Viazanko, 60. L. Djordjevič, ČK: 58. Petko - 69. Viazanko obaja po 2. ŽK, rozhodovali: A. Somoláni - Chládek, Galo, 265 divákov

1. FC Tatran Prešov:

Lukáč - Bartek, Prikryl, Luberda, Kačala - Keresteš (68. Dupkala), Dzurík - Gatarič, Špyrka (46. Hošek), Petko - Streňo (88. Peter Katona)

FK Železiarne Podbrezová:

M. Kuciak - L. Djordjevič, Krivák, Bilič, Viazanko - A. Baéz, Njire - D. Leško (90.+ Mejri), M. Mikuš (71. Magda), Bernadina - Wiezik (89. J. Sedláček)

Futbalisti Podbrezovej zdolali domácich hráčov Prešova v NTC Poprad 2:0 v nedeľňajšom stretnutí 20. kola slovenskej Fortuna ligy. Pri oboch góloch bol Dávid Leško. Prvý gól v 18. minúte sám dal a na ten druhý v 27. min centroval priamo na hlavu Jakuba Wiezika. Miroslav Petko po prestávke uvidel v priebehu 11 minút dve žlté karty a porúčal sa z ihriska, vzápätí ho napodobnil podbrezovský hráč Miroslav Viazanko. Podbrezová má na 10. mieste tabuľky pred svojím nedeľňajším súperom štvorbodový náskok.