Trenčín si poradil s Prešovom. Dvakrát udrel v závere

AS Trenčín
2:0
(0:0)
1. FC Tatran Prešov
Góly: 76. Van Arnhem, 78. Sleegers, ŽK: 37. Zubairu - 1. Kačala, rozhodovali: Glova - P. Bednár, P. Jánošík

AS Trenčín:

Šemrinec - Čögley, Kleščík, Lawrence, Keston Julien - El Mahdioui - Gong, Zubairu (75. Van Arnhem), Ubbink, Azango (46. Sleegers) - Antonio Mance (64. Čatakovič)

1. FC Tatran Prešov:

P. Lukáč - Bartek, Maduka Udeh, Luberda, Kačala - D. Keresteš, Dzurík (89. A. Leško) - Gatarič (78. Hošek), T. Sedlák, Dupkala (66. Špyrka) - Streňo

Futbalisti Trenčína zvíťazili v sobotňajšom dueli 21. kola najvyššej slovenskej súťaže nad Prešovom 2:0. Tri body pre Trenčanov zariadili striedajúci hráči v druhom polčase v priebehu troch minút. Skóre duelu otvoril Philippe van Arnhem v 76. min, len minútu pred svojím gólom sa dostal na ihrisko. Druhý presný zásah pridal Joey Sleegers, ktorého tréner Vladimír Cifranič poslal na trávnik na začiatku druhého dejstva. Trenčín sa vďaka víťazstvu dostal pred Ružomberok na 5. miesto v tabuľke Fortuna ligy, Prešovu patrí predposledná 11. pozícia.