O titul - 1.kolo, sobota 10.03.2018, 15:00
AS Trenčín
1:2
(0:1)
FC Spartak Trnava
Góly: 81. Čatakovič - 22. Jirka, 65. K. Yilmaz, ŽK: 39. Paur - 85. Pehlivan, rozhodovali: Marhefka - D. Hrčka, Ádám

AS Trenčín:

Šemrinec - Šulek, Kleščík, Lawrence, Skovajsa (80. Kadák) - Ubbink - Gong, Paur (67. Čatakovič), Omar (46. Sleegers) - Antonio Mance, Azango

FC Spartak Trnava:

M. Vantruba - A. Kadlec, Martin Tóth, Godál, Čivič - Pehlivan - Greššák, Vlasko (70. M. Oravec), Jirka (90. Ofosu), Čanturišvili - Egho (57. K. Yilmaz)

Futbalisti FC Spartak Trnava zvíťazili 2:1 nad domácimi hráčmi AS Trenčín v sobotňajšom zápase 1. kola skupiny o titul v nadstavbovej časti slovenskej Fortuna ligy 2017/2018. Skóre otvoril v prvom polčase po centri z ľavej strany hosťujúci Erik Jirka. "Andeli" zvýšili vedenie v druhom polčase zásahom Kubilaya Yilmaza. Domácim sa do konca stretnutia podarilo iba znížiť zásluhou Hamzu Čatakoviča. Trnava zdolala Trenčín aj v treťom vzájomnom zápase v tejto sezóne a je lídrom súťaže s 53 bodmi. Trenčín s 36 bodmi figuruje na 5. pozícii.