O udržanie sa - 3.kolo, sobota 31.03.2018, 14:00
óly: 33. Orávik, 59. Pintér - 50. a 56. Kitambala. Rozhodovali: Horváth - Ferenc, Poláček, ŽK: Pintér, Cleber, Kotula, Duga, Šašinka - Sarpei, Brašeň, Celis, Lopez, Ranko, 526 divákov

FC ViOn Zlaté Moravce:

Kováč - Kotula (64. Duga), Pintér, Nikolič, Chren - Pleva - Orávik, Bariš, Harba, Cleber (83. Bartolomeu)- Urgela (75. Šašinka)

FK Senica:

Holec - Ranko, Práznovský, Marchena - Sarpei - Lupták (78. Šefčík), Lopez, Richtárech (46. Kitambala), Brašeň - Celis, Vaščák (84. Suchan)

Futbalisti Zlatých Moraviec získali vo Fortuna lige prvý bod v tomto kalendárnom roku, s poslednou Senicou doma remizovali 2:2 v sobotňajšom stretnutí 3. kola nadstavbovej časti v skupine o udržanie. Hráči FC ViOn viedli po prvom polčase gólom Petra Orávika v 33. min, lenže už krátko po zmene strán bolo všetko inak. V 50. a v 54. min sa gólovo presadil Lynel Kitambala, ktorý prišiel na trávnik až v druhom polčase. Senica však napokon nedoviedla duel do víťazného konca: aspoň bod pre domácich zariadil v 59. min stopér Michal Pintér.

Napíšte nám: info@huste.tv