Trnavský Spartak si víťazstvom nad Slovanom priblížil titul

O titul - 4.kolo, sobota 07.04.2018, 15:30
FC Spartak Trnava
1:0
(0:0)
ŠK Slovan Bratislava
Gól: 56. Ofosu, ŽK: 42. Čivič, 60. Godál, 90.+ Egho - 27. De Kamps, 58. Božikov, ČK: 32. Čavrič (Slovan) za faul, rozhodovali: Očenáš - B. Hancko, D. Hrčka, 13 123 divákov

FC Spartak Trnava:

M. Chudý - A. Kadlec, Godál, Hladík (83. Oravec), Čivič (69. Janso) - Greššák (21. Ofosu), A. Sloboda - Jirka, Š. Pekár, Čanturišvili - Egho

ŠK Slovan Bratislava:

Šulla - B. Sekulič, Bajrič, Božikov, Rundič (76. Nono) - De Kamps (68. Vittek) - Ibrahim Rabiu, Holman (82. Hološko) - Čavrič, Šporar, Moha

Futbalisti Spartaka Trnava zvíťazili nad Slovanom Bratislava 1:0 v sobotňajšom stretnutí 4. kola skupiny o titul v nadstavbovej časti slovenskej futbalovej Fortuna ligy 2017/2018. Tradiční rivali nastúpili už na 139. vzájomné derby. Prvý polčas nepriniesol výraznejšiu šancu, domáci prišli o zraneného kapitána Lukáša Greššáka a hostia o Aleksandra Čavriča, ktorý dostal červenú kartu. Jediný gól stretnutia zaznamenal v druhom polčase po krásnej individuálnej akcii domáci Reagy Ofosu. Obrovskú šancu na zvýšenie náskoku mal v nadstavenom čase Vachtang Čanturišvili, keď sa rútil na prázdnu bránku hostí, no brankár Slovana Michal Šulla mu stihol pred zakončením vypichnúť loptu. Vedúca Trnava zvýšila svoj náskok pred Slovanom Bratislava na 10 bodov.