O titul - 4.kolo, sobota 07.04.2018, 17:00
1:2
(1:1)
MŠK Žilina
MŠK Žilina
Góly: 42. Gešnábel - 37. a 90.+ S. Mráz, ŽK: 47. Káčer (Žilina), rozhodovali: D. Sedlák - T. Somoláni, D. Poláček, 1676 divákov

MFK Ružomberok:

Macík - P. Maslo, J. Maslo, Jonec, Pikk - Qose, Kostadinov - E. Daniel, Gešnábel (73. Čapek), Gál-Andrezly (60. Ľupták) - Gerec (65. Haskič)

MŠK Žilina:

Volešák - Chvátal, Kaša, Králik, Holúbek - Káčer, I. Díaz, Pečovský (30. Jánošík, 79. Bičachčian), Škvarka - S. Mráz, J. Mihálik (87. Balaj)

Domáci futbalisti MFK Ružomberok prehrali s MŠK Žilina 1:2 sobotňajšom stretnutí 4. kola skupiny o titul v nadstavbovej časti futbalovej Fortuna ligy 2017/2018. Hostí dostal do vedenia v prvom polčase útočník Samuel Mráz, ale domácim sa pred polčasovou prestávkou podarilo vyrovnať zásluhou Róberta Gešnábela. O troch bodoch pre hostí spod Dubňa rozhodol svojím druhým presným zásahom v zápase Samuel Mráz, ktorý sa dostal s 13 zásahmi na druhé miesto v poradí strelcov za bývalého hráča Trenčína Rangela Jangu.