Fortuna liga - 02.05.2018 20:07

V Trnave na Dunajskú Stredu bude vypredané!

Zdroj: sita, huste.tv

Futbalisti Spartaka Trnava sa v prípade sobotňajšieho domáceho víťazstva nad hráčmi FC DAC 1904 Dunajská Streda v 8. kole nadstavbovej časti najvyššej slovenskej súťaže budú tešiť v predstihu dve kolá pred koncom Fortuna ligy z majstrovského titulu, a to po dlhých 45 rokoch.

Na Štadióne Antona Malatinského v Trnave sa v dueli prvých dvoch tímov priebežnej klasifikácie so začiatkom o 17.00 h (hlavný rozhodca Pavol Chmura) očakáva zaujímavý súboj, možno aj s majstrovskými oslavami. Už tri dni pred zápasom hlásia organizátori - vypredané. Oficiálna internetová stránka trnavského klubu informuje o tom, že o spomenutý súboj v tamojšej City Arene je obrovský záujem. "Lístky na Dunajskú Stredu prostredníctvom internetu sú vypredané. Kúpiť sa však budú dať v deň zápasu v sobotu 5. mája v pokladniciach do sektorov, ktoré sa ešte otvoria. Po stredajšej bezpečnostnej porade sa ešte sprístupnia štyri sektory na južnej tribúne. A to konkrétne 13, 14, 44 a 45, čiže vedľa sektora Dunajskostredčanov nezostane voľný ani jeden sektor," uvádza sa na trnavskom klubovom webe.

Spomenuté "dodatočné" vstupenky sa budú dať kúpiť iba v sobotu od 14.00 h do vypredania v pokladniciach trnavského štadióna na Športovej a Kollárovej ulici. "K dispozícii bude ešte 1200 lístkov. Dôvod je ten, že klub chce vyjsť v ústrety i tým fanúšikom, ktorí nemajú možnosť alebo si ich jednoducho nevedia zakúpiť cez internet," dopĺňa informácia na webe spartak.sk.