Žilina si udržala štvrtú priečku. Obrat v Trenčíne dokonal kanonier Mráz

O titul - 8.kolo, nedeľa 06.05.2018, 15:20
1:2
(1:0)
MŠK Žilina
MŠK Žilina
Góly: 36. Paur - 56. Holúbek, 74. S. Mráz, ŽK: 23. El Mahdioui - 39. Chvátal, 81. Kubík, rozhodovali: Ziemba - T. Somoláni, D. Poláček, 1616 divákov

AS Trenčín:

Šemrinec - Čögley, Kleščík, Lawrence, Skovajsa - El Mahdioui - Paur (81. Van Arnhem), Ubbink - Gong (61. Kvocera), Čatakovič, Beridze (72. Azango)

MŠK Žilina:

Volešák - Chvátal, Kaša, D. Hancko, Kubík - Káčer, Pečovský, Škvarka (90.+ Králik) - J. Mihalík, S. Mráz (87. Vallo), Holúbek (72. Balaj)

Futbalisti Žiliny zvíťazili 2:1 nad Trenčínom v nedeľňajšom stretnutí 8. kola nadstavbovej časti skupiny o titul Fortuna ligy. Trenčania po polčase viedli 1:0, keď po individuálnej akcii Giorgiho Beridzeho skóroval Hamza Čatakovič. Žilinčania po prestávke otočili vývoj duelu. V 56. min po centri Jaroslava Mihalíka vyrovnal Jakub Holúbek a víťazný gól dosiahol presnou strelou z uhla v 74. min kanonier Samuel Mráz. Žilina je v tabuľke štvrtá, o tri body za Slovanom Bratislava.