Žilina jednoznačne zdolala Nitru a postúpila do finále

Baráž o EL - semifinále, streda 23.05.2018, 17:30
5:0
(3:0)
FC Nitra
FC Nitra
Góly: 12. a 21. S. Mráz, 37. a 46. Holúbek, 55. Káčer, ŽK: 68. Kaša - 51. Kuník, rozhodovali: Ziemba - Bednár, Poláček

MŠK Žilina:

Volešák - Chvátal (72. Vallo), Kaša, Králik, D. Hancko - Káčer, Pečovský, I. Díaz (56. F. Balaj) - J. Mihalík (56. L. Jánošík), S. Mráz, Holúbek

FC Nitra:

Hroššo - Fabiš (46. Charizopoulos), Niba, R. Križan, Chovanec - Šimončič (67. A. Fábry), T. Kóňa (46. Kotrík) - Kuník, Militosjan, Machovec - Vestenický

Futbalisti MŠK Žilina zvíťazili 5:0 nad hráčmi FC Nitra v stredajšom stretnutí semifinále play-off slovenskej najvyššej súťaže Fortuna ligy o účasť v Európskej lige 2018/2019 a postúpili do finále. "Šošoni" rozhodli o svojom triumfe už v I. polčase, do listiny strelcov sa dvakrát zapísal Samuel Mráz a jeden gól pridal Jakub Holúbek. V II. polčase pridal svoj druhý presný zásah v zápase Holúbek a hladký triumf Žiliny spečatil Miroslav Káčer.

[chooze:gallery;value:13869]