5:1
(2:0)
ŠKF Sereď
ŠKF Sereď
Góly: 23. a 90. Sleegers, 37. El Mahdioui, 54. Umeh, 89. Čatakovič - 64. Gatarič, ŽK: 58. Azango - 11. Mečiar, 51. T. Hučko, rozhodovali: Ziemba - Benko, Borsányi

AS Trenčín:

Šemrinec - Yem, Van Arnhem, Lawrence, Skovajsa - Zubairu (62. Čatakovič), El Mahdioui, Ubbink - Sleegers, Umeh (85. Antonio Mance), Azango (62. Kadák)

ŠKF Sereď:

P. Penksa - Sus, Djiby Ba, Ľ. Michalík, Mečiar (46. Hučko) - Ventúra, Adekuoroye, Baéz (25. Gatarič), Ľ. Ulrich (80. Militosjan) - Morong, Richnák

Futbalisti Trenčína sa úspešne naladili na duel s Feyenoordom Rotterdam v 3. predkole Európskej ligy hladkou výhrou 5:1 nad Sereďou v nedeľňajšom stretnutí 3. kola Fortuna ligy. Skóre otvoril po štandardnej situácii Joey Sleegers a ešte do prestávky sa ďalekonosnou strelou presadil ďalší Holanďan Aschraf El Mahdioui. Po prestávke zvýšil na trojgólový rozdiel jeden z trojice Nigérijčanov v základnej zostave Trenčína Emeka Umeh, ktorý sa ocitol pred brankárom Penksom úplne sám. Nepriaznivý výsledok pre Sereď potom upravil chorvátsky legionár Nikola Gatarič, no domáci mali aj naďalej hlad po góloch. Do streleckej listiny sa v samom závere zapísali ešte aj striedajúci Hamza Čatakovič a druhýkrát v zápase Sleegers. Nováčik zo Serede tak až v treťom zápase sezóny vyšiel bodovo naprázdno.