Podbrezová dvoma gólmi Breznaníka otočila duel proti Seredi v Nitre

ŠKF Sereď
1:2
(1:0)
FK Železiarne Podbrezová
Góly: 28. Gatarič - 69. a 71. Breznaník, ŽK: 37. Ventúra, 68. Morong, 77. Adekuoroye, 90.+ Bilas - 55. J. Sedláček, 82. D. Magda, rozhodovali: J. Pavlík - Jenčura, Perát

ŠKF Sereď:

P. Penksa - Menich, Djiby Ba, Ľ. Michalík, T. Hučko - Adekuoroye - Ľ. Ulrich (74. Loduha), Ventúra, Pankaričan (80. Bilas), Gatarič (74. Sus) - Morong

FK Železiarne Podbrezová:

M. Kuciak - D. Magda, M. Baran, M. Bartoš, Matúš Turňa - J. Sedláček, Obročník - Viazanko (61. Bernadina), D. Leško, Breznaník (88. Wiezik) - Matúš Mikuš (61. Njire)

Hráči Podbrezovej dokázali na ihrisku Serede v Nitre počas troch minút otočiť zápas a zvíťazili 2:1 v sobotňajšom súboji Fortuna ligy 2018/2019. Skóre stretnutia otvoril v prvom polčase narušil gól Nikolu Gatariča, ktorý v 28. min po spätnej prihrávke od Ľubomíra Ulricha vypálil z 20 metrov a trafil do šibenice. V polovici druhej časti hry Michal Breznaník dvoma úspešnými strelami v priebehu troch minút otočil duel v prospech hostí. Horehronci neprehrali už tri stretnutia za sebou.