Trenčín získal po góloch Čatakoviča a Antonia Manceho v Senici tri body

0:2
(0:0)
AS Trenčín
AS Trenčín
Góly: 56. Čatakovič, 64. Antonio Mance, ŽK: 49. R. Dias - 27. Yem, 39. El Mahdioui, 78. Corryn, rozhodovali: P. Hrčka - Slyško, Galo

FK Senica:

Taborda - J. Herrera, Otrísal, R. Dias, Krč (68. Solano) - Deretti, Asmah, Ségbé Azankpo, Tešija (57. Zezinho) - Petshi, Castaňeda

AS Trenčín:

Šemrinec - Yem (63. M. Šulek), Paur, Kleščík, Skovajsa - El Mahdioui - Bukari, Sleegers (77. Corryn), Ubbink - Čatakovič (83. Zubairu), Antonio Mance

Futbalisti Trenčína zvíťazili na pôde Senice 2:0 v sobotňajšom stretnutí 8. kola Fortuna ligy 2018/2019 a v tabuľke súťaže sa posunuli na tretie miesto za vedúce duo Slovan Bratislava a Dunajská Streda. Po bezgólovom prvom polčase sa Trenčania ujali vedenia v 56. min presným zásahom Čatakoviča, ktorý za brankára Tabordu poslal od žrde odrazenú hlavičku Sleegersa. O osem minút neskôr pridal gólovú poistku kanonier Mance a hostia si už do konca stretnutia ustrážili náskok a zisk troch bodov. Senica si pripísala druhú prehru za sebou a patrí jej predposledná 11. priečka fortunaligovej tabuľky.