2:1
(1:0)
AS Trenčín
AS Trenčín
Góly: 4. Kóňa, 90.+2 Šimončič (z 11 m) – 58. Mance. ŽK: Chovanec, Steinhübel - Paur, ČK: 40. Paur (Trenčín) po 2. ŽK. Rozhodovali: Kružliak – Somoláni, Hancko, 1289 divákov

FC Nitra:

Hroššo – Charizopulos, Farkaš, Križan, Chovanec – Šimončič – A. Fábry (90. Chovanec), Kóňa – Abdulrahman, Vestenický (81. M. Fábry), Chobot (66. Steinhübel)

AS Trenčín:

Šemrinec – Šulek, Paur, Kleščík, Yem – Zubairu, El Mahdioui – Ubbink (46. Skovajsa), Čatakovič (89. Umeh) – Mance, Sleegers (46. Bukari)

Futbalisti Trenčína remizovali v utorňajšej dohrávke úvodného kola Fortuna ligy 2018/2019 na ihrisku Nitry 1:1. Hostia prehrávali už po štyroch minútach, v drese Nitry sa presadil Tomáš Kóňa. Ďalšiu ranu uštedril Trenčanom Jakub Paur, ktorý si v 40. minúte vykoledoval druhú žltú a teda červenú kartu. Nitrania síce polčasové vedenie udržali ale v druhom dejstve inkasovali z kopačky Antonia Manceho. Chorvátsky útočník si v šestnástke prebral prihrávku od Lukáša Skovajsu a na dvakrát prekonal gólmana Lukáša Hrošša. O víťazný gól sa v nadstavenom čase duelu postaral kapitán Nitry Miloš Šimončič z pokutového kopu.

[chooze:gallery;value:15742]