MFK Zemplín Michalovce
2:2
(0:2)
MFK Ružomberok
Góly: 58. Sulley, 84. Beskorovajnyj - 24. T. Kostadinov, 41. Qose, ŽK: 49. Turík - 70. T. Kostadinov, rozhodovali Somoláni - Roszbeck, Pozor, 924 divákov

MFK Zemplín Michalovce:

Kira - Vojtko, Beskorovajnyj, J. Carrillo, Nawotka - Ch. Diarra (46. Sulley), I. Žofčák, Turik, P. Kolesár (79. Kurminowski) - Regáli (46. Rota)) - Vaščák

MFK Ružomberok:

Macík - Jonec (82. D. Kružliak), J. Maslo, F. Twardzik, Urdinov - Qose, M. Kochan - E. Daniel, Mustedanagič (86. D. Takáč), T. Kostadinov (76. Gál-Andrezly) - Tandir

Hráči Ružomberka sú vo futbalovej Fortuna lige remízovým kráľom, nerozhodný výsledok 2:2 uhrali aj s Michalovcami v sobotňajšom zápase 10. kola. Liptáci pritom po prvom polčase viedli 2:0, no Zemplínčanom patrila druhá časť hry. Šesť minút pred koncom zaistil domácim bod iba 19-ročný Ukrajinec Danylo Beskorovajnyj. Michalovce zostávajú s piatimi bodmi posledné, o jeden bod za Senicou.