Ružomberok si doma poradil s Nitrou, aj keď viedla

3:1
(2:1)
FC Nitra
FC Nitra
Góly: 10. Tandir, 42. Gál-Andrezly, 90.+ Mustedanagič - 7. T. Vestenický, ŽK: 88. Hroššo (Nitra), rozhodovali D. Sedlák - Štrbo, Hrmo, 1325 divákov

MFK Ružomberok:

Macík - D. Kružliak (83. Jonec), J. Maslo, F. Twardzik, Urdinov - Qose, M. Kochan - E. Daniel, T. Kostadinov (50. Mustedanagič), Gál-Andrezly - Tandir (70. Gerec)

FC Nitra:

Hroššo - Charizopulos, M. Dubeň, Pavol Farkaš, J. Chovanec - Šimončič - Guláš (55. Kotrík), A. Fábry (85. Steinhübel), T. Kóňa, - Abdulrahman Taiwo, T. Vestenický (77. Chobot)

Futbalisti Ružomberka zdolali Nitru 3:1 v sobotňajšom zápase 11. kola Fortuna ligy. Nitrania na Liptove viedli, no na úvodný gól Tomáša Vestenického dokázal rýchlo odpovedať Tandir. Víťazný gól Ružomberka strelil ešte pred polčasovou prestávkou Peter Gál-Andrezly po centri Erika Daniela. V nadstavenom čase druhého dejstva pridal poistku striedajúci Zinedin Mustedanagič, Ružomberok vo FL neprehral už šesť duelov za sebou.