Fortuna liga - 30.11.2019 16:05

ŠKF Sereď - MFK Michalovce rozhodli góly v závere

Tomáš Magáth Autor: Tomáš Magáth | Zdroj: huste

Futbalisti ŠKF iClinic Sereď prehrali v 17. kole Fortuna ligy na myjavskom futbalovom štadióne s MFK Zemplín Michalovce 0:2, keď v závere dal víťazný gól Sidibé a potom Zemplínčania  nepustili domácich do záverečného tlaku a v nadstavenom čase pridali druhý gól. Striedajúci Hovhannisyan za niečo viac ako minútový pobyt na ihrisku stihol dostať žltú kartu aj streliť gól. Za výkon v druhom polčase si Michalovčania zaslúžene odvážajú tri body a domáci natiahli šnúru zápasov bez víťazstva na štyri.

17. kolo, sobota 30.11.2019, 14:00
ŠKF iClinic Sereď
0:2
(0:0)
MFK Zemplín Michalovce
Góly: 80. Sidibé, 90+3- Hovhannisyan. Rozhodoval: Smolák, ŽK: Metalsi, Lukáčik - Hovhannisyan. 247 divákov.