Fortuna liga - 08.08.2020 20:54

ZOSTRIH: MFK Ružomberok - AS Trenčín 2:2

Tomáš Magáth Autor: Tomáš Magáth | Zdroj: huste.tv

Futbalisti MFK Ružomberok dokázali remizovať v sobotňajšom zápase 1. kola Fortuna ligy 2020/2021 doma s AS Trenčín 2:2 napriek dvojgólovému manku, ktoré mali ešte z prvého polčasu.  Stalo sa tak vďaka úžasnému záveru zápasu, keď v 86. minúte kapitán Ján Maslo premenil jedenástku a v tretej minúte nadstaveného času vyrovnal Adam Brenkus.

1. kolo, sobota 08.08.2020, 19:00
MFK Ružomberok
AS Trenčín
AS Trenčín
Góly: 86. J. Maslo (z 11 m), 90.+3 Brenkus - 7., 33. Ikoba. Rozhodovali: Micheľ - Ádám, Straka, ŽK: Gerec, Kojnok, Kochan, Kostadinov, Mojžiš - Yem, Ikoba, Kapuadi, Križan, ČK: 67. Kapuadi (Trenčín) po druhej ŽK, 1232 divákov