Fortuna liga - 21.11.2020 19:00

Duel FC Nitra - FC DAC Dunajská Streda rozhodol TENTO gól

Tomáš Magáth Autor: Tomáš Magáth | Zdroj: huste.tv

Internetová televízia HUSTE.tv prináša všetky zápasy 14. kola našej najvyššej futbalovej súťaže. Sledujte zadarmo aj vďaka aplikácii TV JOJ vo svojich mobiloch.

Komentátori HUSTE.tv už tradične pripravili pre vás podcast s analýzou všetkých zápasov tohto víkendu.

Nitra zaznamenala pred reprezentačnou prestávkou domácu prehru 0:3 so Žilinou a po repre pauze si pripísala ďalšiu domácu prehru - 0:1 s Dunajskou Stredou. Rozhodol Divkovič v 50. minúte. DAC sa tak opäť dostal na prvú priečku tabuľky. Aspoň do zajtrajšieho duelu Slovan - Zlaté Moravce, ktorý rovnako sledujte na HUSTE.tv od 15:00h.

14. kolo, sobota 21.11.2020, 17:00
FC Nitra
FC Nitra
0:1
(0:0)
DAC Dunajská Streda
Gól: 50. Divkovič. Rozhodovali: Dohál – Polaček, Kováč ŽK: Kuník, Danek – Schäfer, Müller, Balič, bez divákov