Fortuna liga - 02.12.2020 17:36

ZOSTRIH: ŠKF Sereď - DAC Dunajská Streda 1:0

Tomáš Magáth Autor: Tomáš Magáth | Zdroj: huste.tv

Pre koronu v tíme Serede bol zápas 12. kola preložený na december a na HUSTE.tv aj v aplikácii TV JOJ ho pre vás komentovali Pavol Pindják a Richard Weinfortner.

Sereď nakoniec zvíťazila nad DAC 1904 Dunajská Streda 1:0. Víťazný gól strelil tri minútky po zmene strán Adam Morong po hlavičke z rohu a tesnú výhru ubránili aj napriek vylúčeniu Miloša Lačného v 69. minúte.

12. kolo, streda 02.12.2020, 16:00
ŠKF Sereď
ŠKF Sereď
1:0
(0:0)
DAC Dunajská Streda
Gól: 48. Morong. Rozhodovali: Ziemba – Kováč, Hrmo, ŽK: Bušnja, Mečiar, Morong - Kalmár, Blackman, Nicolaescu, ČK: 69. Lačný (Sereď)