Fortuna liga - 13.12.2020 14:57

ZOSTRIH: AS Trenčín - MFK Zemplín Michalovce 2:2

Tomáš Magáth Autor: Tomáš Magáth | Zdroj: huste.tv

Úvodný duel nedeľňajšieho programu 17. kola našej futbalovej ligy patril hráčom AS Trenčín s MFK Zemplín Michalovce. Stretnutie od 14:00h lepšie začali východniari, kotrý vďaka gólom Taiwa viedli po polčase 2:0, no v druhom polčase resp. v poslednej desaťminútovke sa Trenčanom podarilo vyrovnať na konečných 2:2. Zápas pre vás komentoval Tomáš Horváth.

O 17. kole debatovali aj komentátori HUSTE.tv vo svojom podcaste. Vypočujte si ho.

17. kolo, nedeľa 13.12.2020, 14:00
AS Trenčín
AS Trenčín
2:2
(0:2)
MFK Zemplín Michalovce
Góly: 82. Tučný, 85. Corryn – 12. a 22. Taiwo. Rozhodovali: Sedlák – Tomčík, Galo, ŽK: Phillips, Begala, Soler (všetci Mich.)