Novinky - 02.06.2018 08:57

AS Trenčín predstavil nového lodivoda

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: sita, huste.tv

Futbalisti AS Trenčín pôjdu do nadchádzajúcej sezóny pod vedením Ricarda Moniza. Holandský kormidelník vystrieda na pozícii hlavného trénera Vladimíra Cifraniča. Ten bude zastávať spolu s Jurajom Ančicom pozíciu asistenta. Trénerom brankárov bude Tomáš Belic. Informuje o tom sobotňajšie vydanie denníka Šport.

"Vytvorili sme silný realizačný tím. Prichádza nový impulz, ktorý môže byť pre všetkých veľmi silný a motivujúci z odbornej stránky. Dôležitý je pre nás fakt, že Ricardo strávil s nami niekoľko mesiacov a mal možnosť spoznať prácu a štruktúru fungovania klubu," povedal pre Šport generálny manažér AS Róbert Rybníček.

Ricardo Moniz nie je neznámou postavou na trénerskej scéne. Päťdesiattriročný kouč viedol Red Bull Salzburg, Ferencváros, Lechiu Gdansk, TSV 1860 Mníchov, Notts County, FC Eindhoven a naposledky FC Randers. Pôsobil aj v štruktúrach Hamburgeru SV, Tottenhamu Hotspur, Grasshoppersu Zürich či ako asistent vo Feyenoorde Rotterdam.


Ďakujeme za vaše názory

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.