Novinky - 02.09.2019 12:08

Van Kessel vajíčkami nachytal trnavskú aj trenčiansku šatňu

Zdroj: huste.tv/Instagram

Vo futbalovej kabíne býva často veselo a spoluhráči si na seba navzájom vymýšľajú rôzne pasce, triky či nachytávky. Dokonca aj zahraničie si všimlo zábavku, ktorú na Slovensku rozšíril Gino Van Kessel. Ten sezónu 2019/20 začal vo farbách Spartaka Trnava, no na konci augusta sa presunul do dobre známeho trenčianskeho prostredia. Obom týmto partiám pritom už stihol predviesť svoj "vajcový trik".

Podstata je veľmi jednoduchá. Spoluhráča presvedčí, aby sa snažil hlavičkovať pingpongové loptičky do pripraveného koša na špinavé dresy. Tie mu takto hádže na hlavičku v rýchlom tempe, no v rukách má medzitým aj vajíčko. To farbou a veľkosťou celkom splynie s loptičkami a nachytaný spoluhráč rozdiel spozná až v momente, keď sa mu bielkovinová tekutina rozleje po hlave.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Gino van Kessel (@9.gvk),

Je zrejmé, že 23-násobný reprezentant Curacaa týmto žartíkom inšpiruje nejedného futbalistu. Prostredníctvom Facebooku ho spropagovala aj stránka GiveMeSport, ktorá má vyše 26 miliónov fanúšikov a špecializuje sa na podobné videá zo športového prostredia. Van Kessel rozhodne pobavil a v AS Trenčín sa mu medzitým už podarilo aj skórovať. Pri svojej premiére proti Pohroniu prispel k víťazstvu 4:0.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Gino van Kessel (@9.gvk),