Novinky - 12.01.2018 11:57

Ľupták už nie je hráčom Dunajskej Stredy

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: sita, huste.tv

Slovenský futbalový stredopoliar Branislav Ľupták po vypršaní kontraktu s fortunaligovým FC DAC 1904 Dunajská Streda smeruje k zahraničnému angažmánu. Dvadsaťšesťročný záložník opúšťa Žitný ostrov po troch rokoch, referuje web DAC s dôvetkom, že hráč neprijal návrh klubu na ďalšiu spoluprácu. "Momentálne si hľadám nového zamestnávateľa. Mám niekoľko ponúk zo zahraničia; uvidíme, ktorá bude pre mňa najvýhodnejšia," povedal Ľupták a pokračoval: "Na DAC budem spomínať len v dobrom. Prežil som tu naozaj pekné tri roky a spoznal veľa nových priateľov, či už spomedzi spoluhráčov alebo ľudí pri mužstve. Ďakujem trénerom, ktorých som zažil, pánovi Világimu, že som tu mohol byť a pánovi prezidentovi Véghovi, ktorý mi pomohol pri prestupe do DAC. Zahral som si aj na krásnom štadióne pred super fanúšikmi a želám im, aby s mužstvom zažili veľa úspechov. Chalanom prajem, nech sa im podarí postup do Európy."

Športový riaditeľ DAC Jan Van Daele uviedol: "V mene celého klubu by som chcel Braňovi poďakovať za všetko, čo pre DAC počas jeho pôsobenia u nás urobil a zaželať mu všetko dobré a mnoho úspechov v ďalšom osobnom aj v profesionálnom živote."

Branislav Ľupták prišiel do DAC začiatkom roka 2015 z banskobystrickej Dukly. Za Dunajskú Stredu odohral 70 ligových stretnutí, v ktorých skóroval štyrikrát.


Ďakujeme za vaše názory

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.