Trenčín po siedmich ligových prehrách bodoval v Dunajskej Strede

ŽK: 49. M. Šulek, 58. Yem, 61. Skovajsa, 73. Hrdlička, ČK: 18. Mašovič (všetci Trenčín), rozhodovali: Chmura - Vorel, Roszbeck, 7777 divákov

DAC Dunajská Streda:

Jedlička - M. Vida, T. Huk, S. Koné, E. Davis (86. Bilenkyj) - M. Bednár (62. Šatka) - Divkovič (74. Tretiakov), Herc, Kalmár, K. Vida - Bayo

AS Trenčín:

Hrdlička - Yem, M. Šulek, Mašovič, Skovajsa - El Mahdioui - Van Arnhem, Corryn (76. Paur) - Bukari (25. Kleščík), Antonio Mance (60. Čatakovič), Sleegers

Futbalisti Dunajskej Stredy remizovali v sobotňajšom zápase 16. kola najvyššej slovenskej súťaže s Trenčínom 0:0. Domáci mali počas zápasu územnú i streleckú prevahu, ale nepodarilo sa im prekonať brankára Libora Hrdličku. Od 18. minúty hrali presilovku po vylúčení Erhana Mašoviča, dostali sa k sedemnástim streleckým pokusom, no skóre zostalo nezmenené. Smolu mali domáci najmä v 70. minúte, keď Christián Herc opečiatkoval žrď súperovej bránky. Dunajská Streda len druhýkrát v sezóne vyšla strelecky naprázdno a nedokázala tak znížiť šesťbodové manko na bratislavský Slovan na čele tabuľky. Naopak, Trenčín po siedmich prehrách bodoval a so ziskom 18 bodov mu patrí ôsma priečka.