Novinky - 01.09.2019 10:30

Na HUSTE.tv sme sledovali online šláger na Žitnom ostrove

Tomáš Magáth Autor: Tomáš Magáth | Zdroj: huste

Po sobotňajších zápasoch 7. kola futbalovej Fortuna ligy nás dnes na HUSTE.tv čaká slávnostný duel medzi DAC Dunajská Streda a ŠK Slovan Bratislava. Nepôjde pritom o šláger o prvé miesto, ale o divácky najatraktívnejší zápas. Tešíme sa na skvelú kulisu od 18.00 Live na HUSTE.tv.

DAC sa po včerajších zápasoch nachádza na 5. mieste s 10 bodmi za tri víťazstvá, jednu remízu a dve prehry so skóre 12:9. Slovanisti sú po víťazstve Žiliny nad Senicou na druhej priečke s trojbodovou stratou.  Za päť výhier a remízu si vyslúžili 16 bodov. 

Dunajskostredčania sa príliš neradujú v tejto sezóne. Čakali viac. Zaskočili ich tri zápasy bez víťazstva v rade. V Nitre pred týždňom konečne bodovali naplno, ale zápas museli otáčať. Chýba im zranený Kalmár, ale hyballovci sú aj tak strelecky na tom relatívne dobre. Viac gólov dali len Slovan a Žilina. 

Slovan oslavoval postup do skupinovej fázy Európskej ligy. Priletel len v piatok nadránom, potom sledoval žreb. Stihli kozákovci vlastne trénovať? Základná zostava sa bude pravdepodobne šetriť a nastúpi asi druhý najlepší tím ligy - béčko belasých. Srandujeme, ale veľmi sme zvedaví, čo nás dnes čaká. LIVE na HUSTE.tv, v aplikácii TV JOJ, alebo len priamo v tomto článku.

Tomáš Magáth

Tomáš Magáth

Viac článkov od autora