Novinky - 10.01.2018 16:07

FC Nitra odohrá jarnú časť ligy v azyle

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: sita, huste.tv

Futbalový štadión v Nitre prejde onedlho rekonštrukciou (Únia ligových klubov ako riadiaca organizácia Fortuna ligy dala klubu výnimku iba na jesennú časť sezóny 2017/2018, pozn.), a tak nováčik najvyššej slovenskej súťaže musel hľadať riešenie pre domáce jarné stretnutia. Pomocnú ruku podali v neďalekých Zlatých Moravciach, definitíva padla na utorkovom stretnutí šéfov oboch klubov.

"Boli sme preddohodnutí, na poslednom mítingu sme to dotiahli do úspešného konca. Na ViOn-e absolvuje naše mužstvo aj predzápasové tréningy, inak sa budeme pripravovať v Nitre. V prípade, že budú hrať oba tímy v jednom kole doma, poposúvame začiatky duelov tak, aby bol medzi nimi minimálne 48-hodinový rozdiel," cituje denník Šporrt slová predsedu predstavenstva klubu spod Zobora Mariána Valentu.

Futbalisti Nitry do 19 rokov si začiatkom februára zmerajú sily s rovesníkmi holandského Feyenoordu Rotterdam v play-off o osemfinále mládežníckej Ligy majstrov 2017/2018, tento zápas sa podľa dohody tiež uskutoční v Zlatých Moravciach. "Vyriešiť už musíme len dejisko nášho domáceho súboja proti Slovanu Bratislava začiatkom marca v záverečnom 22. kole základnej časti Fortuna ligy, keďže všetky zápasy tohto kola by sa mali hrať v rovnakom čase," doplnil pre Šport Marián Valenta.


Ďakujeme za vaše názory

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.