Novinky - 22.01.2018 19:30

O hráča FC Nitra sa bijú dva kluby Fortuna ligy

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: sita, huste.tv

Slovenský futbalista a hráč FC Nitra Filip Balaj si s najväčšou pravdepodobnosťou už v jarnej časti sezóny 2017/2018 neoblečie dres klubu spod Zobora. O služby reprezentanta SR do 21 rokov prejavil interes MŠK Žilina, podľa informácie športového spravodajstva RTVS by mal v utorok odcestovať s výpravou úradujúceho majstra na sústredenie do Dubaja.

Talentovaný 20-ročný útočník (nar. 2. augusta 1997), ktorý v drese nováčika Fortuna ligy z Nitry strelil v jesennej časti tohto ročníka 6 gólov, však zvažuje dve ponuky. O futbalistu, pochádzajúceho z Novej Vsi nad Žitavou, sa podľa webu mynitra.sme.sk zaujíma aj ďalší klub najvyššej slovenskej súťaže FC DAC 1904 Dunajská Streda. Balaj, ktorý dal v druholigovej sezóne 2016/2017 za Nitru 20 gólov, nefiguroval v sobotňajšom prípravnom súboji pri prehre 0:2 so Zbrojovkou Brno v zostave trénera Ivana Galáda. "O hráča prejavili záujem Žilina a Dunajská Streda. Šanca, že ´Bali´ bude na jar hrať v Nitre, je dosť malá," uvádza web mynitra.sme.sk.


Ďakujeme za vaše názory

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.