Novinky - 03.02.2019 13:45

Brankár Pindroch sa po konci v Notts County dohodol s fortunaligistom

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: sita, huste.tv

Slovenský futbalový brankár Branislav Pindroch sa po nedávnom ukončení pôsobenia v anglickom klube Notts County vrátil na Slovensko. S účastníkom Fortuna ligy 2018/2019 FC Nitra sa dohodol na zmluve do 30. júna 2020. Pod Zoborom by mal vytvoriť gólmanský tandem s mladým Dávidom Šípošom.

"Braňo Pindroch prichádza na prestup z anglického Notts County. Sme radi, že k nám prichádza brankár, ktorý vytvorí dobrú dvojičku s Dávidom Šípošom. Som presvedčení, že opäť budú patriť medzi najlepšie dvojičky v lige," povedal pre klubový web športový riaditeľ FC Nitra Marián Süttö.

"Oslovil ma pán tréner Ivan Galád, ktorému ďakujem, lebo keby nebolo jeho iniciatívy, dnes tu možno nie som. V Nitre ma čaká najvyššia súťaž a ja sa na to teším. Ligu som sledoval aj počas môjho pôsobenia v zahraničí. Viem, že Nitra je na šiestej priečke, bojuje o účasť v boji o titul a taktiež o finále Slovenského pohára na domácej pôde. Je to veľké lákadlo a stále je o čo hrať. Chcel by som tu reštartovať svoju kariéru a svojimi výkonmi prispieť k víťazstvám Nitry," poznamenal 27-ročný Pindroch.